25 травня вранці в окупованій Євпаторії пролунали вибухи, що викликало значну тривогу серед місцевих жителів. Як повідомляють місцеві пабліки та Telegram-канал «Кримський вітер», вибухи були чути в районі воєнного аеродрому «Саки», де базується 43-й винищувальний авіаційний полк Російської Федерації. На озброєнні цього полку знаходяться бомбардувальники Су-24 і винищувачі Су-30.

Очевидці зазначають, що над Новофедорівкою, на заході Криму, де розташований аеродром «Саки», було помічено дим. Ця подія викликала широку реакцію в соціальних мережах, де користувачі активно ділилися своїми спостереженнями та припущеннями щодо причин вибухів. Деякі з них висловили припущення, що вибухи могли бути спричинені атакою на аеродром або бойовими діями.

Пропагандисти вже починають волати, що вибухи у Новофедорівці можуть бути пов’язані з побутовою пожежею. За брехливими даними РФ, поблизу Євпаторії загорілися приватні будівлі, а вибухи спричинені детонацією газових балонів. Проте, ця версія росіян виглядає вкрай неправдоподібно, зважаючи на останні події в Криму.

Вибухи в Криму не є поодиноким випадком. Напередодні в мережі з’явилися відео потужних вибухів у Сімферопольському районі та Алушті. Загарбники заявили про загибель двох «випадкових перехожих» та ураження «порожнього об’єкта господарського призначення». За їхніми словами, системи ППО збили три ракети ATACMS, а морська авіація знищила три морські дрони. Водночас у мережі повідомляли про велику кількість автомобілів швидкої допомоги в Алушті після атаки, що свідчить про можливі значні пошкодження та жертви. Партизани заявили про ураження вузла зв’язку (в/ч 28735) у селищі Сонячногірське.

На фоні цих подій, експерти прогнозують подальше загострення ситуації в Криму. Україна може продовжувати свої зусилля з дестабілізації російських військових позицій, використовуючи різні методи, включаючи атаки на стратегічні об’єкти та підтримку місцевих партизанських рухів.