Екслідер політичної сили Святослав Вакарчук своїм рішенням піти з політики підвів своїх однопартійців. Про це заявила на hromadske народна депутатка від партії “Голос” і членкиня парламентської групи “Справедливість” Юлія Клименко.

У випадку “Голосу” на парламентських виборах 2019 року обирали  команду, а не лише тодішнього лідера партії — Святослава Вакарчука, стверджує Клименко:

“Я не думаю, що обирали винятково Вакарчука. Соціологія це не показувала”.

Депутатка також сказала, що з Вакарчуком вела розмову щодо його рішення піти з Верховної Ради та з партії.

“Я не знаю, що відбувається. Можливо, він через особисті причини не хоче й не може активно займатися [політикою], але він де-факто відсторонився від процесу, і розраховувати на те, що прийде Вакарчук і розв’яже усі проблеми, не доводиться”, — говорить вона.

На думку Клименко, своїм рішенням про вихід із “Голосу” та політики Вакарчук “нас підвів”.

“Для мене була неприємна ситуація, коли мене ставлять до відома за 30 хвилин до публічного оголошення, що лідер партії вирішив піти з керівництва політсили. Я особисто приходила, бо вірила, що Вакарчук — щось нове, і він для мене уособлював нову політику. Хоча в мене були й інші пропозиції”, — сказала вона.

Нагадаємо, 11 червня лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук оголосив, що складе повноваження народного депутата. Він заявив, що свою місію виконав — привів партію до парламенту.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.