Окупаційна армія росії продовжує наступальну операцію на Авдіївському напрямку. Деяких успіхів їм вдалося досягти лише на півночі від Авдіївки. Бійці рф зазнають аномально високих втрат на Авдіївському напрямку.

Про це з посиланням на своє джерело повідомляє один Тelegram-канал.

Згідно з повідомленням, після початку наступу на Авдіївському напрямку російські війська змогли досягти деяких успіхів на північ від Авдіївки, в районі села Красногорівка: там окупанти пробиваються до залізничних колій.

На південь від Авдіївки російські війська намагаються захопити піщаний кар’єр, розташований північніше від населеного пункту Опитне. Успіхів у цьому вони на даний момент не досягли.

При цьому окупаційні війська протягом останніх двох тижнів зазнають аномально високих втрат у живій силі. За даними Генштабу Збройних сил України, за цей період Росія втратила 12 750 своїх солдатів, у середньому за день знищувалися близько 910 окупантів. Були й «пікові» з огляду на ворожі втрати дні. Так, 13 жовтня, згідно з даними ГШ ЗСУ, було ліквідовано 1030 окупантів, а 20-го – 1380.

«Для того, щоб переконатися у правильності даних цифр або навпаки – спростувати їх, я звернувся до своїх контактів, які перебувають на лінії бойового зіткнення на Авдіївському напрямку та мають безпосередній доступ до показників втрат серед підрозділів», – пише адмін паблика.

За його словами, джерело в 21 окремій мотострілецькій бригаді з Оренбурзької області РФ повідомило, що лише 20 жовтня втрати склали: вбитими – 113, пораненими – 169, зниклими безвісти – 44 окупанти.

114-та окрема мотострілецька бригада, що дислокується у тимчасово окупованому Донецьку, цього ж дня втратила вбитими 89, пораненими – 205 загарбників.

1-а окрема мотострілецька бригада (тимчасово окуповане Кальміуське, раніше – Комсомольське Донецької області ) за 20 жовтня втратила вбитими 67 бойовиків, а пораненими – 166.

Варто зазначити, що вище перераховані не всі підрозділи, які беруть участь у бойових діях, а лише ті, в яких у мене є контакт. Також на постійній основі відбувається поповнення особового складу військовослужбовцями для підтримки боєздатності підрозділів.