Перша Леді України прокоментувала сьогоднішній візит президента Південної Кореї з дружиною до Києва.

«Всього два місяці тому, під час візиту до Південної Кореї, особисто запросила до України Президента Республіки Юн Сок Йоля та його дружину Кім Кон Хі. І ось сьогодні, після спільної участі у саміті НАТО, – зустрічаємо їх у Києві.

Перш за все корейські гості відвідали Бучу, Ірпінь та поховання жертв російської окупації. Під час особистої зустрічі з пані Кім Кон Хі окремо подякувала їй за це: для українців такі візити завжди є свідченням солідарності.

Також вдячні Президенту Республіки Корея Юн Сок Йолю за тверду підтримку народу України та готовність сприяти відбудові України. Він вкотре підтвердив це і на саміті НАТО, і в Польщі, яку відвідав на шляху до України» – зазначила Олена Зеленська.

 «Також обговорили з колегою порятунок української культурної спадщини. Один зі способів зберегти її – цифровізація, якою зараз займається український Мінкульт. Республіка Корея особливо потужна у цифровій сфері. Сподіваюся, зможемо співпрацювати ще й у цьому напрямі.

Вкотре пересвідчуюся: навіть пів земної кулі між країнами – не відстань для людей, які здатні відчувати і чути.

Запросила колегу пані Кім Кон Хі на третій Саміт перших леді та джентльменів, що відбудеться вже у вересні.

Говоритимемо якраз про відчуття і почуття – ментальне здоров’я не тільки українців, а й жителів різних країн світу. Як перетворити вразливість на стійкість перед лицем війн, криз, поряд із небезпечним сусідом? Республіці Корея, як і Україні, тут є чим поділитися» – підкреслила дружина Володимира Зеленського