Міський голова столиці Віталій Кличко записав відео на підтримку президента Петра Порошенка на виборах 2019 року прямо з лікарні в Австрії.

Відео Кличка транслювали 29 січня під час форуму, на якому Порошенко заявив про намір балотуватися на другий термін.

"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали. Україні ні в якому разі не повинна звернути з європейського напрямку розвитку. Я підтримую висунення кандидатом на посаду президента України Петра Порошенка, який обіцяв реалізацію закону про столицю", – сказав Кличко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, рагіше повідомлялось про те, що что Мер Києва Віталій Кличко послався на проблеми зі здоров'ям і не приїхав на форум Петра Порошенка. Офіційна версія свідчить, що у Кличка виникли проблеми зі спиною через старі травм. Столичний мер госпіталізований в австрійському місті Санкт-Йоганн-ін-Тіроль. 29 січня Віталій Кличко повинен був виступати на форумі Петра Порошенка, щоб підтримати його висування в президенти. Травма виявилася настільки серйозною, що не дозволила Кличко просто взяти участь в офіційному заході, що не потребує значних фізичних навантажень.

 Експерти впевнені – Кличко схитрував з хворобою і спеціально не приїхав до Києва. Серед причин: небажання брати участь в кампанії Порошенко, торги за владу і парламентські амбіції.