Молодшого сержанта Тараса Ліпейка з Володимирської громади відзначено високою нагородою — почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного. Ініціативою міського голови Ігоря Пальонки йому було висловлено щиру подяку за мужність та самовідданість у захисті країни, а також вручено оберіг — ікону «Всіх святих землі Волинської».

Тарас Ліпейко, який протягом багатьох років працював у ПрАТ «Волиньобленерго» та мав досвід роботи за кордоном, повернувся додому. У липні 2022 року він вирішив добровільно приєднатися до Збройних Сил України, вступивши у 39-й зенітний ракетний полк, де йому довірили посаду начальника радіолокаційної станції.

Під час активних бойових дій на запорізькому напрямку у вересні 2023 року Тарас отримав серйозні поранення від російського безпілотника «Ланцет». Також він втратив ліву руку, яку було вирішено ампутувати в лікарні імені Мечникова в Дніпрі.

Молодший сержант проходив лікування в різних медичних закладах, включаючи Запоріжжя, Київ і Львів. Зараз він очікує процедуру протезування у реабілітаційному центрі «Галичина» на Львівщині.

Тарас отримує невимовну підтримку від своєї дружини Лариси, а також від свого сина і доньки, які наразі отримують освіту у вищих навчальних закладах.

Після завершення процесу реабілітації Тарас Ліпейко висловлює бажання повернутися на військову службу. Він впевнений, що втрата кінцівки не стане перешкодою. Тарас активно підтримує необхідність участі всіх у захисті країни та закликає не чекати, поки ворог прийде, а зупинити його зараз.