За інформацією різних ЗМІ, актрису Анастасію Заворотнюк перевели до іншої медичної установи через відсутність прогресу в лікуванні. Зокрема, таку інформацію публікує телеграм-канал Mash

Лікарі продовжують боротися за життя актриси Анастасії Заворотнюк. За даними ЗМІ, зараз стан «прекрасної няні» важко назвати стабільним – медики ведуть сутичку з атрофією м’язів знаменитості. Співробітники реабілітаційного центру регулярно відправляють її в зал ерготерапії, щоб не допустити глибокої коми.

Також журналісти уточнюють, що можливою причиною переведення Заворотнюк з Європейського медичного центру в іншу установу могла стати відсутність поліпшень. Проведені раніше маніпуляції не давали результату, тому на лікарському консиліумі фахівці прийняли рішення про виписку.

У свою чергу, представники актриси заявили, що канал Mash – публікує брехню, але конкретного спростування не давали.

А в ЗМІ продовжують надходити суперечливі дані про стан артистки.

Лікар-онколог в ефірі програми «Ти не повіриш!» На каналі НТВ висловився про чутки, що нібито актрисі Анастасії Заворотнюк, у якої важке захворювання, залишилося жити всього 48 годин. Про це не так давно писали багато ЗМІ.

Як вважає фахівець, без медичної карти пацієнта, не знаючи точного діагнозу неможливо прогнозувати, що станеться з людиною навіть в найближчу добу.

«48 годин – це коли зазвичай є травма. Механічна травма спинного мозку або головного мозку. Якщо існує довго поточний, довго подавлюючий стан, то інформація про 48 годин – неправильна», – зауважив медик.

«Перше. Це може бути прийняття консиліумом рішення про переведення на інший вид лікування. Від активного лікування до пасивного. Або просто паліативна допомога. Друге. Причини можуть бути фінансові родичів-неплатників. Третя причина найпоширеніша. Ухвалення рішення родичами про переведення пацієнта до іншої установи », – заявив лікар-онколог.