Рятувальники дістають з водойми тіла загиблих в страшній ДТП. Автобус зі школярами злетів в канал. Загинуло щонайменше 25 дітей.

Аварія зі школярами відбулася, імовірно з вини водія – він не впорався з керуванням і автобус на повному ходу злетів у канал. На місці події працюють рятувальники і медики. Повідомляється про 25 загиблих школярів, однак, як стверджує видання АР, ця цифра не остаточна: через сильну течію постраждалих і загиблих відносить від місця трагедії.

Страшне ДТП сталося в районі Манді на півдні Індії.

Варто нагадати, що раніше повідомляли про жахливий випадок зі шкільним автобусом під час повені.Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Затоплення автобуса під час проливних дощів в Йорданії призвело до загибелі щонайменше 10 дітей, передає в четвер сайт ліванського видання Daily Star. За останніми даними, врятовано 11 осіб, проте деякі з них знаходяться в критичному стані. Ще 16 дітей числяться зниклими без вісті.

Видання зазначає, що трагічний інцидент стався недалеко від Мертвого моря, коли екскурсійний автобус з 37 школярами і групою вчителів прямував в туристичний район. Автобус потрапив у зливу, після чого його забрала потоком води.