Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, який сьогодні подав заяву про відставку, а також міністри його уряду прибули до Верховної Ради. Там він почав виступати на Годині запитань до Кабміну.

“Спочатку я хочу вибачитися, що ми запізнилися на годину запитань до уряду. Моя заява оформлена відповідно до закону. Воно написана на ім’я голови Ради, згідно з Конституцією. Зеленський має право внести її в Раду”, – почав говорити Гончарук.

“Останнім часом навколо уряд багато маніпуляцій і атак. Мовляв, ми не поважаємо президента. Ми – одна команда. Уряд України продовжує працювати в штатному режимі, поки президент не ухвалить рішення. Він – лідер нашої політичної сили, ми чекаємо прийняття його рішення , хто на якій позиції повинен працювати. я дякую вам за підтримку, яку я вже отримав сьогодні. Ми – круті. Дякую вам “, – сказав Гончарук.

У той же час спікер Ради Дмитро Разумков заявив, що заява прем’єра про відставку ще в Раду не надійшла.

Відзначимо, що перед цим спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що прем’єр перебуває на консультаціях з президентом країни Володимиром Зеленським у зв’язку з поданою заявою про відставку. Глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія заявив, що політсила одноголосно підтримає відставку прем’єр-міністра, якщо за це виступить президент.