Це фото, зроблене посеред жвавої  індійського міста Ахмадабад, облетіло весь світ. Знімок зафіксував 15-місячну дівчинку Шівані, прив'язану за ногу до великого бетонного блоку, немов тварина. Дівчинка провела так цілий день на сорокаградусної спеки! – повідомляє Корупція.Інфо

Найстрашніше, що до дитини нікому не було діла, і практично всі перехожі сприймали це як належне. Коли небайдужі люди все ж помітили дівчинку, і вирішили дізнатися, в чому справа, то з'ясували наступне.

Виявилося, що з дівчинкою так вчинили власні батьки, причому зробили це заради її ж блага. Справа в тому, що мама з татом працюють на прокладання комунікацій. Цілий день вони працюють на будівельному майданчику, за що отримують 250 рупій (близько 3,7 долара) на добу. Цих грошей вистачає тільки на їжу, і найняти доглядальницю вони просто не в змозі…

«Ми навіть не можемо залишити своїх дітей вдома, адже постійно переїжджаємо з міста в місто разом з будівельною бригадою, ночуючи у звичайних наметах. У нас немає родичів, які могли б доглядати за малечею, тому ми змушені брати дітей з собою.

Вдень мені ніколи стежити за малюками, адже з-за цього я можу запросто втратити роботу! За весь день я бачу своїх дітей тільки під час обідньої перерви, якого вистачає лише для того, щоб погодувати їх.

Зараз ми прокладаємо кабель повз жвавої автотраси, і я боюся, щоб діти не потрапили під машину. Старшому синові вже п'ять років, і він вже розуміє небезпеку і не виходить на дорогу. А щоб Шівані випадково не потрапила під колеса, я змушена була її прив'язати», — пояснює свій вчинок 23-річна Сарта Калара, мати дівчинки.

Активісти благодійного товариства Save the Children India вирішили звернути увагу всього світу на проблему індійських дітей.

Згідно з їх даними, в Індії налічується близько 40 мільйонів будівельників, п'яту частину з яких становлять жінки. І більшість з цих працівників стикаються з тією ж проблемою, що і батьки Шівані…

Та вже, коли ближче знайомишся з індійськими реаліями, то стає якось не по собі. Просто не віриться, що в XXI столітті таке можливо! Якщо ця історія зуміла тебе зворушити, поділіться нею зі своїми друзями.