Журналіст «ЦЕНТР» з’їздив в Козелець в Чернігівській області додому до Іллі Пустовгара, який облив вчора зеленкою Петра Порошенка.

 

Батька Іллі звуть Петро. Його ми не застали вдома, але поспілкувалися з ним по телефону. Чоловік не розуміє, чому його син це зробив.

“Мій син взагалі був аполітичним. Для мене це був не те, що шок, я зараз в стані афекту. Я вже дав свідчення в СБУ. Сказав свої думки і припущення. Більше не буду нічого коментувати “, – сказав Петро Пустовгар.

Під будинком Іллі жуналісти зустріли його сусіда, який розповів, що Ілля проживає разом з батьком Петром і вчиться у ветеринарному технікумі. Що саме спонукало Пустовгара на такий вчинок, сусід теж не розуміє.

“У кожного в голові свої таргани, але він нормальною дитиною ріс, без мамки, батько сам його виростив. Чого його перемкнуло – не знаю “, – заявив сусід Пустовгара.

Також він уточнив, що батько Іллі Петро ходив до церкви Аделаджі.

В свою чергу, офіс президента дав чітку відповідь з приводу нападу з зеленкою на п’ятого президента Петра Порошенка – Звичайне хуліганство, а те, що він пов’язав його з чинним главою держави Володимиром Зеленським – “фобія” і “безглуздий привід” потрапити в ЗМІ.

Таким чином радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк відповів на підозри Порошенко на адресу Банкової.

На його думку, заяви Порошенка

“Потрібно розглядати тільки через призму його шалених фобій”.

На Банковій же заявили, що 24 серпня п’ятий президент нібито:

“Виявився абсолютним інформаційним аутсайдером – і тому використовував навіть настільки безглуздий і відверто хуліганський привід, щоб хоч якось перебити вкрай позитивний парадний порядок”.

Подоляк дивується, для чого б ОП влаштовувати такі провокації проти Порошенка. Він також заявив, що колишній президент:

“Постійно і дуже нав’язливо намагається ототожнити себе з волонтерами, військовими і патріотами”.

І додав:

“Якщо Порошенко дійсно заявив, що інцидент з зеленкою був спробою зупинити волонтерів та ветеранів, то це дуже дурне заяву, навіть якось ніяково за Порошенко. Ці люди захищали Україну від зовнішньої агресії і їх не зупиняли набагато серйозніші речі, ніж зеленка”

Варто зазначити, що Командування Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” виступало зі зверненням до громадських та політичних діячів з національно-патріотичного табору щодо вчорашнього Маршу, та просило політиків не втручатись в ходу.

Звернення на своїй сторінці у Фейсбуку оприлюднював керівник Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” Андрій Стемпіцький.
Подаємо мовою оригіналу:

“Ми засуджуємо будь-які спроби приватизувати Марш або використати його для політичного піару певних політичних сил. Марш є всенародним заходом і не може бути політичним шоу для окремих діячів. Він повинен об’єднувати всіх захисників України.

Ми засуджуємо намагання дискредитувати Марш інформаційними вкидами, що організаторами є чи то Порошенко, чи то інші політикиі, якщо взяти участь у Марші, то значить підтримати певну політичну силу. Ми засуджуємо заклики не брати участь у Марші в Києві. Заявляємо – Марш є загальноукраїнським святковим заходом і організаторами Маршу є добровольчі підрозділи, ветерани російсько-української війни, поранені воїни, сім’ї загиблих та волонтери.

Ми закликаємо українців взяти участь в Марші Захисників України, політиків – утриматись від політичного взаємопоборювання та піару на Захисниках, владу – підтримувати ініціативи бійців та ветеранів в державницьких та національно-патріотичних заходах”, — йдеться у зверненні.

То що ж, зупинило це Петра Олексійовича? Як бачим ні. Всеодно прийшов “попіаритись”, та як пишуть українці, очевидно, отримав гідну нагороду.