Російські загарбники заявляють, що українські захисники поцілили у нафтобазу в окупованому Донецьку, горять цистерни з паливно-мастильними матеріалами.

Про це повідомляє у Telegram Управління стратегічних комунікацій ЗСУ і ТАСС

За даними російських пропагандистів, велика пожежа сталася на нафтобазі в Будьонівському районі Донецька після обстрілу.

“Вогонь від пожежі видно у кількох районах міста – полум’я б’є на кілька десятків метрів заввишки. Горять цистерни із ПММ”, – пише ТАСС.

СтратКом ЗСУ заявляє, що “підготовка до цього концерту в Донецьку була дуже ретельною, тому і такий “яскравий” результат”.

Що саме горить, у СтратКомі не вказують – іронізуть, що “селітра і гуманітарка” горіли так яскраво, а “подушки і матраци” вибухали так довго і голосно, що чуло і бачило ледь не все місто”.

Додамо, Володимир Огризко пояснив, чи має Україна право бити по території РФ

Україна має право наносити удари по військових об’єктах на території країни-агресорки РФ, якщо Київ знає, що там є озброєння, яке використовується проти України. Згідно з 51-ю статтею Статуту ООН, ми маємо абсолютне право на самооборону. Таким чином, нанесення таких ударів по території РФ не є нападом на іноземну державу – це захист від нападу цієї держави.

Про це заявив дипломат, керівник Центру досліджень Росії, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко під час чату на Главреді.

“Якщо Росія завдає ударів по території України, то, вибачте, на війні як на війні. Тобто якщо росіяни можуть вбивати тисячі невинних людей в Україні, якщо вони можуть бомбити українські міста, знищувати і стирати їх з лиця землі, якщо вони можуть бомбити лікарні, то це нормально? А ми не можемо завдати удару, наприклад, по аеродрому під Воронежем, щоб в повітря не піднялася чергова ескадрилья і не почала бомбити українські міста? Чому ми повинні ставити питання таким чином? Не ми ж на Росію напали, правда? Наші дії – це захист від агресії”, – пояснив дипломат.