Глава фракції Давид Арахамія повідомив, що виключення з фракції Дубінського ніяк не вплине на її роботу. Про це повідомляє телеграм-канал «Политика Cтраны»

“Фракція буде жити далі і все нормально буде працювати. Ми вже не перший раз виключаємо людину з фракції, тому я не думаю, що будуть якісь інші наслідки “, – повідомив Арахамія.

Також він розповів, чому голосував за виключення Дубінського з фракції.

“По-перше, тому що він не відреагував на прямий посил президента вийти з фракції хоча б до того моменту, щоб вирішити всі свої питання, а потім повернутися, якщо він не винен, як він стверджує. По-друге, я глава фракції, і повинен захищати своїх колег. А пан Дубинський відомий за своїми атаками на колег по фракції, по парламенту, по Кабміну “, – сказав Арахамія.

І ось ще дуже цікава заява.

На питання, чи залишиться Дубінський заступником голови комітету, Арахамія дав зрозуміти, що звільняти його не будуть.

“Це парламентська посада. Я не чув, щоб хтось піднімав це питання. У нас був цей варіант на голосуванні, але всі підтримали виключення, тому я не думаю, що будуть якісь інші дії “, – відповів Арахамія.

Сам Дубінський, якого 1 лютого на засіданні фракції виключили з “Слуги народу” 198 голосами з 236, прокоментував рішення колег.

Парламентарій опублікував коментар в своєму Фейсбуці.

Він назвав це голосування чистим фарсом, так як воно було таємним від самого Дубінського і виборців, воно порушило “всі мислимі і немислимі процедури і демократичні норми”.

“На жаль, події останніх трьох тижнів яскраво і чітко продемонстрували справжнє обличчя акторів на політичній сцені України. І в президентському офісі, і у нас в парламенті. Перейдемо всі можливі червоні лінії”, – написав нардеп.

Він запевнив, що за сьогоднішнє рішення політикам доведеться відповідати.

“Те, що ви творите, ви за це і будете відповідати. Це безвідповідально, безпідставно, аморально і принизливо для країни. Ще раз для всіх повторюю – це не моє персональне питання. Це питання суб’єктності нашої країни і її влади, обраної українським народом. Владу, яку ви усвідомлено робите суб’єктом шантажу і управління аферистів і тих, хто за ними стоїть “, – вважає Дубінський.

В кінці він закликав колег не виходити з фракції на знак його підтримки.

“Я особисто прошу всіх у фракції, хто підтримує мене, не виходити з цієї фракції на знак протесту, залишитися в ній і до останнього намагатися захистити президента від шляху в прірву, куди веде його нечистоплотне оточення.

Тому що разом з президентом в цю прірву йде і наша країна “, – резюмував нардеп.