Максим Бужанський, мажоритарник від слуги народу розкритикував Ірину Геращенко, через її вимоги, подаємо його слова в оригіналі:

Якщо хтось думає, що Ірина Геращенко зрозуміла, що взагалі сталося з Порошенком, то ні.

Рішуче ні.

Не встигла відзасідати робоча група з організації першого засідання ВР, як у Ірини вже народився короткий, всього на всого на три сторінки список вимог, трохи схожий на ультиматум Батия, який взяв в осаду Київ.. Насамперед, Ірина вимагає показати їй програму- аналог коаліційної угоди. Якщо пам’ятаєте, від самої Ірини з товаришами три роки вимагали показати список членів коаліції, програму – ну ви зрозуміли.

Але як би там не склалося,  я не пам’ятаю, щоб Ірину це турбувало.

Далі, як завжди, найважливіше питання.

Потрібно уникнути гендерного дисбалансу при формуванні комітетів. Знаєте, це дуже тонкий момент. Є улюблені жінки, є приголомшливі, є неймовірні, красиві і розумні, і у кожного з нас є такі, які сміючись поєднують в собі ці якості.

І, професіонали, природно, Ірині ніхто не сказав, що ринку і бізнесу давно наплювати, ким ти себе вважаєш, дівчиною чи єврооптимістом, всіх цікавить, що у тебе в голові. Але ніхто, жоден, зустрінутий мною чоловік, не перераховує жінок, заради дотримання якогось балансу.

Хоча проблема-найважливіша, чи не так?

По мажоритарці знаю, приходжу до людей, у яких в десятиповерховому будинку на останньому поверсі води немає роками, а вони так і кажуть. Та біс з нею, з водою, відбалансуйте Ірину, будь ласка, капець як переживаємо за гендерність, спати не можемо. І так в кожному дворі.

Ще, Ірину дуже турбує регламент.

Не сам по собі, вона ж його в очі не бачила, його дотримання. Наполягали на неухильному дотриманні. Молодець, я теж наполягаю.

Тільки я і три роки тому наполягав, і два, і рік, а Ірина щасливо посміхалася Парубію, який в 17-й раз ставить на голосування одне і те ж питання. Потім піднімала руки в тріумфальному жесті, три, дві свої, і одну Парубієву, для балансу, і писала пафосний пост.

А за регламент не переживала взагалі.

Ну і останнє, недбало так.

Так, ви перемогли, і все таке, але потрібно віддати нам кілька комітетів, добром прошу.
Які? Так суща дурниця.

Нацбезпеки і оборони, євроінтеграції, закордонних справ, прав людини, свободи слова, регламентний, бюджетний, культури і духовності, економічної політики та ветеранський.

Так, кількість запитаних глав комітетів небезпечно наближається до чисельності тієї частини фракції ЄС, яка ще не отримала повістки, але вони такі люті в роботі! Згадайте, як вони захищали права людини, а?

А свободу слова? Нікого ж не труїли більше трьох днів поспіль, правда? А як спритно Пашинський з Вінником управляли нацбезпекою?

Виходячи з гендерного балансу, мабуть прийшла черга Тетяни Чорновіл покерувати. А економічна політика, забули?

Таргани відмовлялися заповзати в магазини Рошен, вони вважали, що це вже просто непристойно.

А духовність з культурою? Сумуєте? Пам’ятайте знамените “Олег, винось козла?”  Ммм, душать сльози ностальгії.
Коротше, по моєму, для 8% рейтингу, вимоги трохи завищені. Злегка.