«Слуга народу» продовжує освоювати нову для себе професію народного депутата.

Народний депутат від партії “Слуга народу” знову “відзначився” в парламенті. Цього разу він намагався проголосувати з виключеною системою “Рада” на його робочому місці. Відповідне відео опубліковане на YouTube-каналі TVgolosnaroda.

Так, спочатку він метушився по сесійній залі і чимось нагадував поведінку екс-нардепа Дмитра Добкіна, і став за колоною, постояв, і потім знову повернувся на робоче місце.

Пізніше Тищенко сів на місце для голосування, однак не зміг цього зробити: він натискав кнопку при вимкненому дисплеї системи “Рада” і тільки після завершення голосування “слуга народу” згадав, що потрібно вставити персональну картку, що він і зробив.

Нагадаємо, Микола Тищенко днями зробив дивне порівняння України з насосом, а потім надав безглузде пояснення “формули Штайнмаєра” – він почав розповідати про надувну ляльку.

Крім того, раніше “Слуга народу” різко відповів журналістці, яка спробувала поставити запитання, чи знає Тищенко ім’я міністра охорони здоров’я, за призначення якого він голосував. Політик явно не був у захваті від цього питання.