Окупанти продовжують прибувати до Мелітополя та околиці міста. У районі селища Мирний дачі повністю забиті мобілізованими.

Дуже багато путінських солдатів перекинуто до Нововасильівки. Місцева лікарня переповнена пораненими росіянами. Загарбники стоять майже на кожному розі на БТРах біля магазинів, лікарень.

Вони влаштували обхід будинків, щоб заселитися в порожні. У місцевих ретельно перевіряли телефони. Здебільшого окупанти були п’яні та брудні. Масове пияцтво – відмінна риса російських солдатів. Запорожчина після втечі армії РФ із Херсона заповнилася величезною кількістю окупантів, які у п’яному чаді влаштовують стрілянини.

Як пише Тelegram-канал “РІА Мелітополь”, у дачному кооперативі в районі Соснової галявини (під Мелітополем), напившись горілки, загарбники почали палити з автоматів.

Усі ангари навпроти військової частини забиті російською технікою з маркуванням V: танками, БМП, “КамАЗами”, “КраАЗами” У будівлі дитячого садка ворог розташував свій гуманітарний склад.

Українські захисники не дрімають і завдають точкових ударів по БК окупантів у Запорізькій області. Минулої ночі бійці тероборони влаштували “феєрверк” на російському складі боєприпасів у Токмаку.

Повідомлялося також раніше про приліт по аеродрому та будівлі з окупантами в Мелітополі.