Обговорюючи питання зарплати народних депутатів із партії “Слуга народу” в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна 24”, посперечалися заступник головного редактора інтернет-газети “Страна.ua” Світлана Крюкова та глава фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія.

Світлана Крюкова: Якщо дозволите, у мене до вас запитання. Я не хочу з вами говорити про свободу слова, оскільки ми з вами – люди різних професій. Ви – діджей, я – журналіст. У мене до вас запитання по вашій улюбленій темі. Вона про гроші – про зарплати в “конверті”.

Давид Арахамія: Ви – художник. Журналістики там мало. Там мистецтва у вас… Ви ж художник?

Світлана Крюкова: Приємно, що ви рахуєте мої гроші…

Давид Арахамія: Артекстазі.

Світлана Крюкова: …Як і я ваші. Так ось, про ваші гроші. Що стосується того, які ставки отримують народні депутати, хто їм платить, ми все вже знаємо. Також ми знаємо, хто з ваших заступників і як розподіляє ці гроші.

Давид Арахамія: Ну прекрасно. Так зверніться до НАБУ – нехай там посадять…

Світлана Крюкова: Ви як народний депутат… Ви повинні, після того, що сказали, дати докази тих фактів, які ви зараз назвали, тому що підписалися під рішенням РНБО, під яким немає жодного підтвердження…

Давид Арахамія: Тобто про мене можна говорити, що зарплати всім роздаю, а тут вам докази? Та все про це говорять!

Світлана Крюкова: …Жодного задокументованого факту і жодного рішення суду.

Давид Арахамія: Дивіться! Льовочкін вам просто смс-ки пише. Чуєте? Чуєте? Тобто коли я говорю, то це погано, а коли вона говорить, то давайте факти. Так я вам точно також кажу – в НАБУ йдіть і садіть нас.

Світлана Крюкова: Різниця між мною і вами…

Давид Арахамія: Яка? В чому різниця?

Світлана Крюкова: …В тому, що ми опублікували матеріал і по презумпції винуватості ви повинні виправдовуватися. А ви…

Давид Арахамія: Я не повинен ні в чому виправдовуватися.

Світлана Крюкова: …Внесли проти нас санкційне рішення і закрили нас.

Давид Арахамія: Для цього є мільйон вже чотири- і трибуквених органів, за які ми всі голосували, які підкоряються вже не нам… Немає адмінресурсу. Чи не будете ж сперечатися з тим, що НАБУ не може ніхто тут – з Офісу Президента, президент – дзвонити цьому Ситнику і т.д.? Чи не будете ж сперечатися в тому, що НАБУ працює повністю незалежно і має всю свою гілку – і САП, і НАБУ, і ВАКС?

Світлана Крюкова: НАЗК.

Давид Арахамія: Чи не будете ж сперечатися?

Світлана Крюкова: Я можу відповісти?

Давид Арахамія: Так напишіть їм лист і нехай вони нас наздоженуть і посадять до в’язниці кінець кінцем. Якщо ми щось порушуємо. Я вже втомився від цього. Щотижня вони пишуть ось цей фейк про ці “конверти”. Я не можу нічого сказати. Я можу піти, звичайно, в суд, але буде смішно…

Світлана Крюкова: Чому? Це не смішно.

Давид Арахамія: …Я – депутат, глава фракції “Слуга народу” нападаю на журналіста “Страна.ua”. Згодні, що це буде дуже погано виглядатиме?

Світлана Крюкова: Тобто санкції проти нас – це ви не нападаєте, а в суд піти, подати заяву…

Давид Арахамія: Дивіться, санкції проти вас – за те, що ви займаєтеся конкретною сепаратистською діяльністю. Ось за це у вас санкції.

Світлана Крюкова: Ні, секундочку. У вас є докази?

Давид Арахамія: Докази … За Путіним – теж досі він говорить, що “ці люди купили у військторзі ці танки й проти нас воюють”. Теж немає доказів, розумієте? Ви зараз розмовляєте цією конкретною путінською риторикою.

Світлана Крюкова: Немає жодного документа, жодного факту, платіжки, немає жодного рішення…

Давид Арахамія: А чи є у вас хоч один факт про ці “конверти”, що ви – “Страна.ua” – це пишете?

Нагадаємо, народний депутат від ОПЗЖ Вадим Рабінович і глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія обмінялися звинуваченнями в ефірі програми “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24”.

Рабінович дорікнув Арахамії в тому, що “слуги народу” не покарали нардепа Галину Третьякову за скандальні висловлювання. У відповідь Арахамія нагадав про кримінальне переслідування лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.