Проаналізувавши атаку на Севастополь, яку начебто здійснили з повітря та моря, військовий оглядач Денис Попович зауважив, що ефект від таких атак буде.

“І це необхідно робити, аби окупанти розуміли, що ця “гра” з обох боків”, – сказав Попович.

За різними даними, Севастопольську бухту нібито атакували від 8 до 11 різних апаратів. Однак, на жаль, даних про влучання немає. Найімовірніше, окупанти знешкодили більшість із цих дронів. Та кількість цих атак, переконаний військовий оглядач, буде лише зростати.

Кількість переростає в якість. Чим більше таких ударів буде завдано, тим більше буде ефекту, – наголосив Денис Попович 24 каналу.

Росіяни не залишаться без ударів на окупованій території та по військових об’єктах. Це окупанти мають усвідомлювати.

“Про це казав і Валерій Залужний, що, коли в нас будуть більш ефективні та руйнівні засоби ураження, то, думаю, що вони так само будуть використані й проти цієї Чорноморської бази окупаційного флоту Росії”, – зауважив військовий оглядач.

До інциденту на Кримському мосту з початку липня весь час стояли автомобільні затори через велику кількість росіян, які хотіли потрапити на відпочинок окупований Крим, і навіть у зруйнований російською армією Маріуполь.

Так 3 липня утворився затор, довжиною у 13 км, а 10 липня у заторі під час в’їзду на Кримський (Керченський) міст з боку Росії зібралося понад тисячу автомобілів, повідомив оперативний штаб Краснодарського краю РФ.