Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном на польсько-українському кордоні.  Про це він заявив на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

Я щойно повернувся з українсько-польського кордону, де зустрічався з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Ми мали розмови прямо на кордоні, в нейтральній зоні, потім ми перейшли до України на кілька кроків на знак підтримки, – зазначив Кулеба.

За його словами, він мав продуктивну розмову з держсекретарем щодо ефективності санкцій, які вже застосували проти Росії, та вжитих заходів, а також майбутніх кроків щодо постачання Україні необхідного озброєння і застосування додаткових санкцій проти Росії. 

Я впевнений, що ми будемо застосовувати їх найближчими днями, США також будуть координувати зусилля зі своїми європейськими партнерами, – підкреслив міністр.

Як повідомлялося, в суботу держсекретар США Eнтоні Блінкен заявив, що Вашингтон планує передати 2,75 млрд дол. для гуманітарних служб України і Польщі.

Велика Британія разом зі США та Європейським Союзом запровадили пакет глобальних санкцій і посилюватимуть їх, «доки ця агресія не припиниться», заявив британський прем’єр-міністр Борис Джонсон. Британія в четвер ввела санкції Ще відносно двох росіян – промисловця Алішера Усманова і колишнього віце-прем’єра Ігоря Шувалова.

Джонсон сказав, що поправки до британського законодавства про економічні злочини, які повинні бути представлені до парламенту в понеділок, допоможуть уряду діяти швидше.

Головне в тому, що зробить наш пакет в понеділок, полягає в тому, що заходи проти окремих олігархів в Європі, по суті, дозволять нам зловити і їх, – сказав він.