Як напередодні могли спостерігати, наші захисники звільнили правобережну Херсонську область.

Водночас сьогодні Мережею почало ширитися відео, як Збройні сили України оточили колону техніки та окупанти вирішили здатися.

Відео зняв боєць ЗСУ, який брав участь в операції. Судячи з кадрів, окупанти потрапили до оточення. Після того, як машина на чолі колони була розбита, російські солдати не стали героювати. Вони швидко вивісили білі прапори та здалися в полон.

До всього, додамо, попри те, що ЗСУ звільнили правобережжя Херсонщини, та приблизно 10 000 російських окупантів не встигли втекти. Дехто з них здається в полон, як ось ціла колона, а хтось біля берега Дніпра ховається і чекає нагоди переправитися на лівобережжя.

На думку військовослужбовця ЗСУ і політолога Кирила Сазонова, українським військовим ще “ловити і ловити загарбників”

“10 тисяч російських військових залишилось на правому березі Дніпра. Під Херсоном, на Херсонщині, на берегах. Хтось відстрілюється, хтось намагається пробитися та потрапити на той берег у будь-який спосіб, хтось перевдягається у цивільних, хтось здаватиметься у полон. Їх ще ловити та ловити. Правий берег Дніпра потрібно від них очистити, це займе деякий час”, – сказав Сазонов.

За його словами, керівництво РФ встигло завчасно вивезти багато російських військових з Херсонщини.

“Частину техніки також вивели, частину росіяни втратили за останні два тижні. Але вони й перекидали на Херсонщину особовий склад. Росіяни виводили штурмовиків та заганяли на їхнє місце мобілізованих”, – додав він.