Москва зацікавлена у перемовинах України з РФ. Бо в Кремлі розуміють, що вони програють війну.

Про це повідомив російський опозиціонер, колишній депутат Держдуми РФ та засновник “Утро февраля” Ілля Пономарьов в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.

«Передумова для початку переговорів — це остаточна військова поразка Росії. Я вважаю, що без цього це просто навіть теоретично неможливо», — заявив він.

За його словами тиск, щодо перемовин відбувається як з боку Вашингтона, так і Москви.

«І американці зацікавлені через вибори. Їм потрібно якесь припинення вогню, щоб Байден міг там відрапортувати, що все гаразд вже. І Москва звичайно в цьому зацікавлена, бо вона програє цю бійку. А щодо остаточних умов, які повинні бути в домовленостях, то це звичайно зміна правління в Росії. Бо якщо буде залишатися Путін, будь-які високопосадовці його оточення — це буде означати те, що збережеться все, не будуть накладені репарації, не будуть покарані злочинці. А все це повинно бути обов’язковими вимогами з боку України та всього світу», — зазначив опозиціонер.

Зазначимо, Дмитро Кулеба — глава МЗС України коментуючи можливість переговорів між Україною та РФ, нагадав про те, що кілька днів тому сталося з ватажком ПВК «Вагнер» Євгеном Пригожиним.

«Нещодавно ми бачили, як пан Пригожин, старий друг президента Путіна, намагався домовитися про перемир’я між собою та Путіним та про «врегулювання конфлікту». І вони сіли за стіл переговорів. Це показали по телебаченню, а потім бац, і пана Пригожина, схоже, більше не існує. Я думаю, що це урок, це спільний урок щодо цінності переговорів з Путіним», — сказав Кулеба на пресконференції з головою МЗС Туреччини Хаканом Фіданом.

Водночас за словами міністра, Україна вітає спроби країн, які поважають принципову українську позицію та цілісність країни, проводити переговори з РФ.