У ролику Зеленський згадує вчорашній виступ Порошенка на "Олімпійському", а також вимагає від нього посадити вбивць Катерини Гандзюк і посадити Свинарчуків. 

Кандидат в президенти Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до президента України Петра Порошенка. Відео політик розмістив на сторінці в Facebook.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Президент і Шоумен.

Публикация от Владимир Зеленский (@zelenskiy_official)

 

У ролику Зеленський згадує вчорашній виступ Порошенко на "Олімпійському", а також вимагає від нього посадити вбивць Катерини Гандзюк і посадити Свинарчуків. "Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду, посаду президента України. Пан Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від "Я почув" перейшли до "Я зроблю". А саме: посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами і чекають, поки ви набігаєтесь по каналах в пошуках Зеленського, насдаєтеся аналізів всім і накричитесь на стадіоні. Будь ласка, зробіть це, це ваші справи. Адже шоумен може стати президентом, а президент, який став шоуменом, – це сумно. Дебати 19-го, справи – кожен день", – каже Зеленський на відео.