Кудін був у топі світових вчених, які внесли значний вклад у розвиток людського суспільства.
У Прінстоні помер В'ячеслав Кудін – український кінознавець, філософ, видатний вчений ХХ століття, заслужений працівник культури України. Про це повідомив проректор КНУ Володимир Бугров.
Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
Кудін пішов на 94 році життя, внаслідок тяжкої хвороби.
Саме Вячеслав Олександрович був засновником першої в Україні кафедри етики та естетики в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченко. Він є автором першого в Україні підручника з естетики, а також понад 500 наукових праць, підручників, монографій, статей, присвячених темам кіномистецтва, української та світової культури, педагогічної майстерності. Окремі його роботи опубліковані англійською, німецькою, болгарською, словацькою мовами.
Міжнародний біографічний інститут (США) назвав Кудіна одним з 500 видатних вчених ХХ століття, які внесли значний вклад у розвиток людського суспільства, він є почесним професором багатьох знаних університетів світу.
"Незважаючи на тяжку хворобу, до останніх хвилин свого життя Вячеслав Кудін працював над новими творами, виступав з лекціями, допомагав молодим вченим, будував плани на майбутнє…" – підкреслив Бугров.
Він постійно наголошував, що ставитись до інших людей потрібно безкорисливо, думаючи спочатку про них, а не про себе, так як це зробив герой давньогрецької трагедії Есхіла "Прикутий Прометей".
Прощання з професором відбудеться 17 грудня о 13:00 в церкві на Байковому кладовищі.