Вчора, 9 липня, у Львові раптово помер польський журналіст Мірослав Ровіцкі, який був редактором найбільшої польської газети в Україні — “Kurier Galicyjski”. Йому було 66 років.

Про смерть редактора повідомили у виданні.

Мірослав Ровіцкі родом з Варшави, але 19 років тому переїхав до Львова. Тут він став головним редактором найбільшої польської газети “Kurier Galicyjski”, яка з 2011 року виходить двічі на місяць. А також заснував дитячий часопис польською мовою “Polak Mały”.

У 2015 році Мірослав Ровіцкий став Кавалером лицарського хреста ордену відродження Польщі та увійшов в рейтинг заслужених осіб у польсько-українському діалозі. А у 2018 Ровіцкий отримав орден “За розбудову України”- загальноукраїнську відзнаку з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

Мірослав Ровіцкі також був членом союзу польських журналістів та створив «Klub Galicyjski» – організацію, до якої належать публіцисти, журналісти, науковці та аналітики з Польщі та України.