cqrW8pi_ZpI

Саме серед них хмельничани обиратимуть у другому турі, який відбудеться вже 15 листопада.

Отже, за Олександра Симчишина свій голос віддало 21554 виборців. Костянтин Чернилевський відстав від нього всього на 538 голосів. За нього проголосувало  21016 хмельничан.

За даними ТВК, Сергій Мандзій набрав 14188 голосів, за Олега Лукашука проголосувало 13070 виборців.

Серед партій, котрі пройшли до міської ради, першість має об’єднання «Свобода». Їх підтримали  15649 виборців. Друге місце належить «Самопомочі». За цю політичну силу проголосувало 13680 мешканців.

На третьому місці Блок Петра Порошенка «Солідарність», якому свій голос віддало 10688 виборців.  До п’ятірки увійшли політичні партії «За конкретні справи» – 10279 голосів та «Батьківщина» – 9260. Окрім цього, 5-відсотковий бар’єр подолала і політична сила «Поруч».  За неї проголосувало 5902 людей.

 

Вибори 2015 Live

16:30 – Станом на 16-ту годину Хмельницька ТВК майже завершила підрахунок голосів. Залишилася лише одна дільниця, яка, за словами членів комісії, на загальну ситуацію надто не вплине. За мерське крісло у Хмельницькому змагатимуться двоє кандидатів – самовисуванець Костянтин Чернилевський та свободівець Олександр Симчишин.

10:00 – У Хмельницькій ТВК опрацювали вже 97% голосів. Ситуація стосовно лідерів виборчих перегонів залишається поки незмінною. 

26 жовтня

20:41 – «Свобода» та Симчишин продовжують лідирувати на виборах у Хмельницькому.

17:30 – У день виборів до міського відділу ведення Державного реєстру виборців звернулося більше 30 людей. Виявилось, що  7 осіб взагалі не були включені до списку.

15:40 – Хмельницька ОВК не отримала ще жодного протоколу. У виборчкомі повідомляють, що більшість виборчих комісій звітуватимуть про результати виборів завтра, 27 жовтня.

14:30 – У Хмельницькому сонні члени ДВК й досі чекають на чергу, аби здати протоколи.

13:20 – ТВК опрацювала майже 80% бюлетенів. Лідирують партії «Свобода» та «Об’єднання «Самопоміч»».

12:30 – На Хмельниччині ДВК не з'явилася для здачі протоколів – ОПОРА 

11:30 – У Хмельницькому вже підрахували більше 50% голосів. Лідирують Симчишин та «Свобода»

8:40 – У Хмельницькій ТВК назвали двійку лідерів серед кандидатів у мери

3:50 – Надзвичайних ситуацій чи порушень законодавства не зафіксовано. Підрахунок голосів відбувається у звичному режимі. 

3:20 – До територіальної виборчої комісії передали бюлетені усі дільничні комісії, які працювали на спецдільницях. До ОВК поки що надходжень не було.

00:30 – Як повідомили «ВСІМ» в ТВК, уже приймають перші бюлетені – із спецдільниць, які були розміщенні в інфекційній та міській лікарнях. 

00:25 – На Хмельниччині проголосувало майже 520 тисяч виборців. Найвищу явку продемострували жителі двох районів – Білогірського і Теофіпольського. Найменше сьогодні голосували у Полонському районі.

 

00:15 – Порушень виборчого законодавства, громадського порядку в області не зафіксовано. Ведеться підрахунок голосів. 



Як голосували у Хмельницькому: про що говорили виборці, спостерігачі та члени комісій.

У багатьох регіонах явка виборців зафіксована на низькому рівні. У тому числі і Хмельницький. Журналісти «ВСІМ» протягом дня відвідали декілька виборчих дільниць міста та відслідкували, як проходило голосування 25 жовтня. У нашому місті вибори відбувалися без порушень, але з поганою організацією та низькою активністю.

23:00 – Колишня голова Хмельницької ОВК Наталія Кострубська намагалася взяти участь у засіданні комісії. Жінку попросили вийти, оскільки вона до діючих членів комісії вже не відноситься.

22:52 – Починаючи з 08 години ранку 25 жовтня і до 22 години вечора, до органів внутрішніх справ області надійшло 36 повідомлень про різного роду правопорушення, більшість з яких не підтвердилася. 

21:57 –  На момент закінчення голосування участь на виборчих дільницях міста Хмельницького взяли 91706 виборців, що складає 44,81 %.

21:10 – Дільниці закриті. Виборчі скриньки залишились "напівпорожніми". Така ситуація спостерігається на багатьох дільницях, що знаходяться у центрі міста. На 18:00 деякі ДВК фіксували 35-45% явки.

 

20:50 – В Україні нарахували більше тисячі виборчих порушень. Найбільше вдавались до незаконної агітації, підкупу виборців, порушення виборчого законодавства членами комісії, було й безпосереднє втручання у виборчий процес та фальсифікація бюлетенів. Такі дані оприлюднила "Опора".

20:00 –  Голосування на місцевих виборах в Україні завершилося. Виборчі комісії приступають до підрахунку голосів, попередні результати виборів Центральна виборча комісія буде публікувати в міру надходження даних.

18:50 – У Хмельницькому за 8 годин проголосувало більше 60 тисяч виборців.

17:50 – На Хмельниччині найактивінше голосують в Кам'янець-Подільському районі – КВУ.

16:30 – Вдалося встановити особу зловмисника, який надіслав повідомлення про замінування дільниці у Летичіському районі.  Ним виявився 26-річний місцевий житель. У міліції кажуть, що він має певні проблеми з психічним здоров’ям. Свої дії він пояснив тим, що втомився від виборів, які останнім часом проводяться досить часто.

16:22 – Станом на 14 годину, як повідомили в КВУ,  на Хмельниччині явка виборців становила 25-30% . 

16:15 – Хмельничани рвуть бюлетені. На двох виборчих дільницях – у школі №13 та на дільниці по вулиці Панаса Мирного, 5 виборців пошкодили свої бюлетені. У міліції кажуть, що у першому випадку чоловік був напідпитку.  

15:00 – У першій половині дня найнижча явка виборців була на Західній Україні.

14:23 – Інформація про вибухівку на дільниці у Летичівському районі не підтвердилася. Правоохоронці обстежили приміщення, де відбувалося голосування, та прилеглу територію і жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.

14:15 – З 8:00 на «102» зателефонувало 7 осіб, які зазначили про порушення під час виборів. Зокрема, міліціонерів повідомили про те, що у деяких мікрорайонах міста продовжують агітувати за кандидатів в депутати. Було також повідомлення щодо агітації безпосередньо на дільниці по вулиці Івана Франка. Голосувати за певного кандидата просила член виборчої комісії. На ДВК№ 1475 по вулиці Тернопільській посварилися члени комісії та спостерігачі.  Повідомлялося також, що на Львівському шосе представники однієї з партій роздають з автомобіля гроші перехожим. Після приїзду на місце інформація не підтвердилася. 

13:40 – На Хмельниччині деякі члени комісій не підготовлені до роботи на виборах – КВУ.

– Робота членів дільничних комісій викликає занепокоєння. Перед виборами на Хмельниччині з працівниками комісій проводили навчання, – каже голова Хмельницького обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв.

13:05 – Член комісії випадково розірвала контрольний талон, видаючи виборцю бюлетень. Жінка-виборець, проголосувавши, залишила дільницю. Але спостерігач від однієї з партій організував голосування, щоб вирішити питання, чи видавати виборцю бюлетень для повторного волевиявлення.

13:00 – У день виборів у Хмельницькому продовжують агітувати.

12:40 – На Хмельниччині проголосували вже 25% виборців

12:00 – Міліція отримала повідомлення про замінування дільниці  в одному із сіл Летичівського району. 

11:55 – У соцмережах хмельничани закликають не пропускати виборів

11:40 – Начальник Хмельницького міського відділу міліції Валерій Онісьєв повідомляє про ще одне порушення.  

10:45 –  у Хмельницькому на дільниці № 681433  перед голосуванням зламали скриньку для бюлетенів, намагаючись її додатково опломбувати

9:45 – Упродовж першої години дня виборів у Хмельницькому проголосували 28 з 73 жінок, які щойно народили або ще чекають на появу дитини.

8:50 – Зафіксували перше порушення під час виборів у Хмельницькому: спостерігач хотіла проголосувати за родича

8:15 – У Хмельницькому вже проголосували перші виборці. 

 

 

Хто є хто?

Олександр Симчишин

Коротка біографія

Народився 4 листопада 1980 року на Старосинявщині.

В Старій Синяві із відзнакою закінчив загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №2, після чого навчався в Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яку закінчив із золотою медаллю.

Під час навчання прикипів до історичної науки, неодноразово ставав переможцем районних та призером обласних олімпіад з історії.

В 1997 році вступив на історичний факультет, тоді ще Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету.

У віці 17 років став членом ВО «Тризуб» ім.Степана Бандери, у 18 вступив до лав Конгресу Українських Націоналістів.

Кар’єра

 

Під час навчання на історичному факультеті Олександр неодноразово ставав переможцем студентського рейтингу свого курсу, а в 2002 році став кращим студентом історичного факультету.

В цьому ж році увійшов до десятки кращих студентів-істориків України.

Закінчивши із відзнакою історичний факультет, О.Симчишин вступив до аспірантури Кам’янець-Подільського державного університету, обравши для дослідження діяльність місцевих осередків політичних партій на початку ХХ століття.

Після закінчення аспірантури Олександр Симчишин у віці 26 років захистив дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата історичних наук.

В 2003 році Олександр одружився. З дружиною Світланою виховує сина Олександра.

Очоливши у 2007 році секретаріат обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, Олександр Симчишин докладає зуcиль, аби партія стала впливовою та потужною силою на Хмельниччині.

Заслуги та досягнення

Кандидат історичних наук, заступник голови Хмельницької обласної організації ВО "Свобода", доцент кафедри правознавтсва ХІСТ ВМУРоЛ "Україна".

Нерухомість

Земельна ділянка – 600 кв.м.

Декларація про майновий стан і доходи

Згідно з декларацією за 2013 рік., загальна сума сукупного доходу становить 14838 грн. (членів сім'ї 13050 грн.). Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору 14588 грн. (членів сім'ї грн.)

Страхові виплати, страхові відшкодування, викупні суми та пенсійні виплати, що сплачені декларанту за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу становить 250 грн.

Майно та доходи членів сім'ї декларанта

Інші види доходів – 13050 грн.

 

Чернилевський Костянтин Іванович

Коротка біографія

Народився 23 січня 1970 року в місті Хмельницькому.

Освіта – повна вища, закінчив у 1995 році Технологічний університет Поділля, за спеціальністю «Машини та апарати текстильної, легкої промисловості і побутового обслуговування» і набув кваліфікацію інженера-механіка.

Кар’єра

25.12.2013 року – обраний секретарем Хмельницької міської ради.

Заслуги та досягнення

Нагороджений Почесною відзнакою Хмельницького міського голови.

Обирався депутатом Хмельницької міської ради V та VI скликань.

Поточне майно

Згідно з декларацією за 2013 рік., земельні ділянки – 233 кв.м., житлові будинки – 162кв.м.

Транспортні засоби

Легковий автомобіль – Mersedes Benc – 1995 року випуску;

Легковий автомобіль Fiat Doblo – 2001 року випуску;

Легковий автомобіль Tata LPT – 2008 року випуску.

Інші засоби – Trailor S 443 CP 1999 року випуску.

Нерухомість

Земельні ділянки – 233 кв.м.

Житлові будинки – 162 кв.м.

 

 

Декларація про майновий стан і доходи

Згідно з декларацією за 2013 рік., загальна сума сукупного доходу становить 192108 грн. (членів сім'ї 25880грн.). Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору становить 14400 грн. (членів сім'ї 25880 грн.) Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна – 177602 грн.

Нерухоме майно, що перебуває у власності, оренді чи іншому праві користуванні членів сім'ї декларанта

Легковий автомобіль – Toyota Camry 2004 року випуску.

Квартира – 43.9 кв.м.

 

 

На дебатах Симчишин і Чернилевський "мірялися" досягненнями

Дебати між кандидатами в мери міста вийшли не досить конструктивними. Жоден із претендентів на мерське крісло, що пройшов у другий тур, не змогли сказати про конкретні плани і завдання, над вирішенням яких працюватиме після перемоги 15 листопада.

Дебати організувала хмельницька Рада Майдану сьогодні, 4 листопада. На запрошення відгукнулися як Костянтин Чернилевський, так і Олександр Симчишин. Початок ознаменувався запізненням першого. Меморандум про прозору раду зачитували без нього.

Першим надали слово Олександру Симчишину. Десятихвилинний виступ розпочався словами вдячності, закінчився хвалою. Казав про себе і про партію. Запам'ятався виступ найбільше тим, що Симчишин назвав суму, яку витратив на передвиборчу компанію, а це не мало, не багато – 105 тисяч гривень. Костянтин Чернилевський подібним не похвалився, мовляв, не пам’ятає суми витрат, адже цим займалась спеціально довірена особа. Та він сьогодні обрав іншу карту. Головним його козирем, за словами поки виконуючого обов’язки мера, має стати те, що він безпартійний і ні від кого не залежить. Чернилевський вважає, шо його суперник буде обмежений у широті своїх можливостей в якості очільника міста.

– У першому турі виборів я був самвисуванцем, без підтримки політичних партій. Вважаю, що міський голова – це людина, яка повинна бути незалежною від партійних осередків, а звітувати лише перед своєю громадою. Тому перша моя пропозиція новообраним депутатам міської ради буде залишити політичні прапори в політичних офісах, політика повинна бути поза стінами міської ради, – висловлюється Костянтин Чернилевський.

Натомість його опонент сподівається на міцне плече своїх однопартійців, яких у міській раді буде десять.

– Приємно, що серед депутатів міської ради будуть люди, які підтримуватимуть мою політику і ті дії, які я буду робити, – додає Олександр Симчишин.

На питання, коли та як можна покласти край хаотичним забудовам, відповідали розмито: «Справа до правоохоронних органів. Коли буде передбачена кримінальна відповідальність за такі дії, тоді все закінчиться", – каже Чернилевський.

На дебати прийшло чимало хмельничан, спілкування тривало більше години. Після закінчення все ж залишилися питання, на які присутні не отримали відповідей. Як усе відбувалося, дивіться у відео.

 

За матеріалами: vsim.ua