У Бахмуті українські воїни ліквідують найдосвідченіших військових російської окупаційної армії. Надалі це не дозволить окупантам наступати на інших напрямках.

Про це в інтерв’ю ЗМІ розповів генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж

“У Бахмуті сьогодні наступає кульмінація. На цьому напрямку виснажуються величезні сили противника. Ці сили – це професійний склад окупаційної армії. І цей ешелон, який повинен виконати основне завдання – захоплення Донецької і Луганської областей та просунутись на Запорізькому напрямку, сьогодні не тільки не виконує бажання Путіна, а знецінюється.

І кожен день їх ліквідують. А тому в даній ситуації це не може тривати вічно. Це – підрив обороноздатності РФ. А тому, коли ліквідують професійний склад, то кинуть погано озброєних мобілізованих, а тоді не йтиметься про великий наступ на Україну. У Росії не буде навіть на оборону”, – пояснив Маломуж.

Так, найгарячішою точкою фронту залишається Бахмут Донецької області. Українська армія обороняє місто вже понад пів року. Останніми місяцями, після анонсованого великого наступу, росіяни збільшили інтенсивність атак.

“Цього тижня закінчується другий місяць з моменту загострення боїв за Бахмут. Ніхто не вірив, що в умовах настільки інтенсивних атак ворога можна втримати місто більше тижня, максимум двох. Але завдяки мужності та героїзму тисяч наших воїнів, а також умілому керівництву наших генералів і офіцерів оборона Бахмута тримається, і можливості ще не вичерпано”, — заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.