Пішла хвиля. Кличко запускає у новинному українському Telegram, за нашою оцінкою, «джинсу» на тему територіальної оборони. Знову піариться на темі війни. При тому, що «КиївКличко» місцями виглядає так, ніби бомбардування він уже пережив. Пише Telegram-канал Klymenko Time

У команді мера Києва Віталія Кличка зняли мотиваційне відео з закликом приєднатися до оборони Києва у випадку можливої агресії з боку Росії. Ролик опублікували вдень 8 лютого у телеграмі очільника столиці.

На записі можна побачити, як кияни складають військову присягу на вірність українському народові, а також розповідають про те, чому підписали контракт з ЗСУ та стали резервістами тероборони. Взяти до рук зброю у час “Ч” готові навіть жінки.

Наприкінці разом із братом мер Києва закликає вступати до тероборони та захищати Україну. До цього тиждень тому Володимир Кличко публічно записувався до тероборони Києва.

Чому два брати не захищають Україну на Донбасі останні 8 років, раз на те пішло – питання відкрите. Скажімо, Віталій Кличко міг би це спокійно робити навіть у статусі мера, враховуючи скільки днів на рік він проводить у відпустці.

Хочемо уточнити у мера Києва, а мости столиці, що руйнуються, – це така довгострокова стратегія, щоб у разі чого вони не дісталися ворогові?

Окрім того, кияни, які вже записалися до загонів територіальної оборони, поділилися своєю мотивацією, аби встати на захист столиці.

Часу готуватись може не бути

  • Бійці батальйонів, які знялися у ролику, зазначили, що у звичайному житті працюють на цілком мирних посадах.
  • До територіальної оборони долучилися програмісти та лікарі, матері та батьки, представники молоді та люди середнього віку, які хочуть вберегти Київ від загарбників.
  • Для когось головною мотивацією захистити столицю є захист своїх дітей або мирного життя мільйонів українців. Інші ж пішли до територіальної оборони, оскільки не бачать іншого способу підготуватися до участі у війні, оскільки при нападі “може не бути часу на підготовку”.