За минулий тиждень на сході Сили оборони України протягом тижня ЗСУ вели  і оборонні, і наступальні дії та мали тактичний успіх.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своєму телеграм.

«Ворог здійснював свій наступ на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там і зараз тривають важкі бої. Протягом минулого тижня на цих напрямках відбулось близько 250 бойових зіткнень. Ворог намагався витіснити наші війська із займаних позицій, але йому це не вдалось», – зазначила вона.

Водночас наші війська на сході наприкінці минулого тижня розпочали  контрнаступальні дії в районах Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідне, Кліщіївки та Курдюмівки. На кожному з напрямків  просування від 1 до 2 км. Зараз війська закріплюються на досягнутих рубежах та продовжують нищити ворога.

Крім того, обстановка на півдні за минулий тиждень суттєвих змін не зазнала.

«Сили оборони України продовжували ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках. За тиждень в результаті покращення оперативного (тактичного) положення та вирівнювання лінії фронту  збільшено площу звільнених територій на 17 кв.км. Загалом з моменту початку наступу звільнена площа на півдні складає 130 кв.км», – розповіла Маляр.

Також, російські окупаційні війська чинять потужний опір, водночас несуть значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці. Загиблих за минулий тиждень у ворога у 8 разів більше ніж у нас.