Радник президента України, засновник мережі клінік “Борис” Михайло Радуцький вважає, що екс-глава МОЗ Олександр Квіташвілі повинен бути знову призначений на посаду глави медичного відомства України.

Про це Радуцький заявив інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

“Я вже знаю другу країну, де він проводить реформу як консультант. Це азійська країна, неважливо (яка саме — ред.). Він зараз консультант в Секторі Газа. Це людина з божевільним досвідом, людина, яка чітко знає матеріал”, — пояснив свою позицію Радуцький.

При цьому він зазначив, що сам не бажає обіймати посаду міністра охорони здоров’я, незважаючи на позицію Володимира Зеленського, а хоче працювати в профільному комітеті Верховної Ради.

У той же час Радуцький бачить одну проблему для призначення Квіташвілі на посаду глави МОЗ. На його думку, Порошенко “нівелював” ідею іноземців у владі, тому навряд чи Квіташвілі знову стане міністром в українському уряді.

30 липня президент України Володимир Зеленський призначив Радуцького своїм радником.

Радуцький пройшов до парламенту від партії “Слуга народу”. Глава штабу партії Олександр Корнієнко заявив, що Радуцький може очолити Міністерство охорони здоров’я.

6 серпня Радуцький спростував інформацію щодо можливого призначення його міністром МОЗ і заявив, що це було б найбільшою помилкою президента України Володимира Зеленського. Відмову він пояснив тим, що хоче виконувати програму партії, і саме заради цього йшов у політику.

У 2014-2015 роках Радуцький був заступником міського голови Києва Віталія Кличка.

Нагадаємо, Олександр Квіташвілі очолював МОЗ України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року.