Після деокупації правобережжя Дніпра українські захисники почали підготовку до наступного масштабного контрнаступу, який призведе до звільнення інших тимчасово окупованих територій Україні. У Міноборони розповіли, що країні  буде потрібно ще кілька місяців, щоб підготуватися до початку великого контрнаступу ЗСУ. 

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю “Укрінформу”.  

Як відомо, для того аби провести успішний контрнаступ Україні вкрай необхідне західне озброєння. Тож Резніков пояснив, що обіцяні Заходом танки та інша техніка з’являться в Україні не відразу, а через певний час – саме тому, що належить навчити екіпажі.  

“Техніка не може зайти [в Україну] просто так. Наші екіпажі – неважливо, артилерійські, танкові, на “Бредлі”, на “Мастіфах” або на “Страйкерах”, – повинні підготуватися. І не просто як сам по собі екіпаж, але у взаємодії, в складі цілого підрозділу, наприклад танкового батальйону”, – пояснив міністр.  

За словами Резнікова, саме в строки навчання екіпажів і прибуття техніки впирається можливість початку нового масштабного наступу української армії. Після того, коли технічна складова наступу буде повністю забезпечення, рішення про ті чи інші маневри українських військових прийматиме Генеральний штаб. 

“Це вимагає часу. Ми говоримо про кілька місяців, коли ми будемо повноцінно готові. А далі вже за рішенням Генерального штабу будуть відбуватися ті чи інші події”, – заявив він.