На виборах треба дивитися не на прізвища кандидатів, а чи є у них план перемоги над ворогом. Про це сказав третій президент Віктор Ющенко в інтерв'ю журналу "Страна".

"Коли ми говоримо про вибори, перспективу, тим більше про конкретні імена, я б радив розмову починати не з прізвищ.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

\

Мені цікаво про кандидатів говорити, якщо перед цим ми з вами подивимося як вони відповідають на питання війни і миру. Що кажуть про безпекову національну політику, яка гарантує вічність Україні. Як вони мислять про політику національного становлення, інтеграції, цільності, бо це одне зі слабких наших місць. Четверте – який економічний план вони поклали на стіл. Щоб перемогти ворога ми повинні пам'ятати економіка – це м'язи війни, як годинник повинна працювати. У нас мають бути сильні гроші, стабільні ціни, не повинно бути такого шаленого безробіття, такої величезної тіні і ще багато нюансів, які треба як клас, зняти з порядку денного.

Також хто краще дає відповідь на те, як повернути суверенітет і цілісну територію України. Я остерігаюся слова "мир". Часто воно вживається неправильними людьми. Мир – це коли перестали стріляти? Але ваші землі окуповані, це теж мир. Бо багато хто каже давайте почнемо з миру. Давайте. Тільки треба розуміти – з війни є дві дороги, які приводять до миру. Скажіть, будь ласка, за який мир говорите?", – сказав третій президент.