Народний депутат від “Самопомочі” Семен Семенченко обурений кампанією в соцмережі по обілюванню директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Ботулізм виявили в новому продукті. Дізнайтесь першими, аби вже завтра не опинитись на лікарняному ліжку

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Семенченка, незважаючи на наявність в лавах захисників багатьох шанованих мною людей, його дивує їх аргументація.

Нардеп вважає, що такі факти, як участь генерала Тимківа в Иловайской операції, хто з волонтерів і які відгуки про генерала і “безвихідна ситуація 2014 року, збиває з пантелику людей.

“Схема, за якою було розпілено 28,5 млн. грн. дуже проста. У 2008 році МО продає з майна двигуни на танки Т-72. Продає їх за ціною – 25 тис. грн (по $3 тис. за тим курсом валют). Всі ці роки двигуни були невідомо де, поки держава через фіктивні компанії не викупила назад ці самі двигуни в кількості 40 шт., але вже зовсім за іншою ціною, а саме по 712 тис грн “, – констатує Семенченко.

На думку нардепа, це такий гарний бізнес – купили у держави по $3 тис., а продали назад по $27,5 тис. На виході маємо більше $1 млн чистого прибутку.

“Такі схеми неможливі без згоди директора, без згоди служби безпеки Укроборонпрому. Такі схеми неможливі без згоди керівництва Укроборонпрому. Такі схеми неможливі без згоди головного військового прокурора Матіос. Такі схеми неможливі без” добре “Порошенко. Всі вищевказані – його люди. Безпосередньо. І це не єдина схема”, – впевнений Семенченко.

При цьому, нардеп згоден, що генерал може бути хорошим, бойовим. Яким завгодно. Але просить починати розмови з головного питання “Де гроші, Зін? Де 285 млн, витягнутих з бюджету воюючої країни, переведених у готівку через “конверти” і зниклих у невідомому напрямку.