У вересні 2017 року відбулося весілля 28-річного сина тодішнього Генерального прокурора України Юрія Луценка Олександра. Захід проходив в шикарному заміському комплексі, розташованому під Києвом. На весілля були запрошені деякі міністри, народні депутати. Побував на весіллі і п’ятий президент України Петро Порошенко.

Тоді на знімальну групи програми «Схеми» напали співробітники Управління державної охорони. Вони намагалися перешкодити зйомці. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст «Схем» Михайло Ткач.

«Тільки що в Конча-Заспі біля одного з ресторанів, де в цей час перебував президент Порошенко, прем’єр-міністр Гройсман, віце-спікер Геращенко і цілий ряд політиків, на мене і оператора вчинили напад співробітники Управління державної охорони, намагаючись перешкодити зйомці», – написав у соцмережі Ткач.

За його словами, співробітники УДО накинулися на знімальну групу, повалили на землю оператора.

Журналісти звернулися в правоохоронні органи і написали відповідну заяву, проте в Генпрокуратурі закрили справу про перешкоджання професійній діяльності журналістів «Схем» на весіллі сина Юрія Луценка.

Тепер же, через два роки, прокуратура скасувала рішення про закриття кримінального провадження щодо нападу на журналістів і передала його слідчим Територіального управління Державного бюро розслідувань в Києві. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Українці обурюються у коментарях.
«Та туди касетку граду і зітхнула країна від демонів на сходняку», “Просто шабаш”.