Тим, хто залишився в Росії я нічого порадити не можу рівно тому, що я вважаю це неправильним. Ми все-таки перебуваємо у відносній безпеці, а ці люди ризикують всім. Пише Гаррі Каспаров у Фейсбук.

Далі подаємо без змін.

Кожен приймає своє рішення, що і як він може робити, використовуючи ті мінімальні можливості, які збереглися. А наше завдання – продовжувати те, що ми робили завжди.

Працювати над санкціями і викрити злочинну сутність путінського режиму за кордоном. Необхідно, щоб вільний світ визнав в Путіні екзистенціальну загрозу своєму існуванню.

Нам необхідно створити єдиний фронт боротьби проти путінської диктатури, який би дозволив завдати режиму геополітичну поразку, а краще кілька геополітичних поразок.

Але і крім того, нам треба намагатися об’єднуватися, нам треба створювати на майбутнє єдиний фронт опору, який зможе стати альтернативою в очах росіян в разі краху, що насувається путінського режиму. Потрібно готуватися до цього, потрібно говорити про те, що буде далі.

Пора формулювати відповіді на багато питань, на які ми не хотіли відповідати. Про територіальної цілісності Росії, про те, наскільки можуть взаємодіяти в рамках єдиної держави національно-територіальні утворення, які явно живуть сьогодні за іншими законами.

Це ті дискусії, які треба проводити зараз, поки у нас є час. Щоб в момент, коли настане день Х, у нас була дорожня карта як рухатися далі і не повторювати помилок минулого.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.