В уряді переконані, що сектор державних підприємств саме той, де найбільші можливості для залучення інвестицій, передає Корупція.Інфо

У четвер, 10 травня, на засіданні уряду розглядають впровадження нових підходів щодо приватизації державних підприємств України.

Слово мав і очільник Кабміну Володимир Гройсман. Він запевнив: усі стратегічно важливі підприємства залишаться у державній власності.

"Українці бояться слова "приватизація" через досвід 90-х. Тоді не було приватизації, тоді просто забирали за копійки держмайно. Наша мета зараз – ефективно залучити інвестиції в нестратегічні держкомпанії. Все стратегічне майно залишиться у власності держави", – уточнив прем’єр на сторінці у Twitter.

Гройсман також переконаний, що одним з секторів, де є найбільші можливості для залучення інвестицій, – це сектор державних підприємств.

Водночас, в уряді не приховують: наявні і проблеми щодо держпідприємств.

"Деякі держкомпанії зараз – осередки корупції. Їх приховували від публічного продажу, з’являлись якісь "смотрящі", кожен крок із залучення інвестицій наштовхувався на супротив. Нам з такими людьми – не по дорозі. На держпідприємствах мають заробляти працівники, інвестори", – відзначив голова Кабінету Міністрів.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

До слова, цьогоріч у рамках малої приватизації планують продати 660 об'єктів.