Інцидент стався у понеділок, 7 травня 

У київському автобусі чоловік на очах у всіх пасажирів нахабно чіплявся до дівчини. Про це повідомили на старання спільноти dtp.kiev.ua в Facebook., передає Корупція.Інфо.

"Напроти мене сидить дівчина. До неї з натовпу виринає істота чоловічої статі. Явно в неадекватному стані. І починає приставати. Відразу по повній програмі: то залізти на руки намагається, то затиснути, то засмоктати, то забратися під спідницю. Дівчина в шоці, слабо і тихо намагається отбрикаться. Навколишні нуль на масу. Я коректно і голосно прошу молодця прибрати руки. Від оточуючих реакції немає", – розповіла очевидиця події. 


"А герой цієї історії дістає балончик, норовить бризнути балончиком (його руки якраз на рівні очей), лапа за коліна, треться об них, загрожує побити або відловити і зарізати, словесно принижує обох, в голос розповідаючи, що думає про жінок, де їхнє місце, що і як він з ними (чи то пак з нами) зробить. У підсумку це триває 30 хвилин", – додала вона.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

На ситуацію ні водій автобус, ні пасажири, ні кондуктор не реагували. 

"Коли я голосно запитала бортовий номер машини і сказала, що набираю поліцію, його понесло. Герой почав замахуватися кулаком і психичити. Тому подзвонити не вийшло", – додала жінка. 

Після цього чоловіка знехотя відтіснили під загальне обурення пасажирів, що їх стомили крики дівчат.