Служба безпеки України затримала чергового члена терористичної організації «ДНР», який займався організацією та підготовкою диверсійної групи. Бойовик пройшов спеціальну підготовку в тренувальному таборі террористів на території анексованого Криму.

Про це повідомляється на сайті відомства, новину передає Корупція Інфо

Як стало відомо, 35-річний житель міста Тернівка Дніпропетровської області, який був активним членом «ДНР», «влітку 2015 року пройшов спеціальну підготовку в тренувальному таборі бойовиків на території анексованого Криму».

«За завданням своїх кураторів він намагався сформувати «партизанський загін» для здійснення диверсій і терористичних актів на території Західного Донбасу. Також через російські соціальні мережі зловмисник передавав бойовикам інформацію про дислокацію і переміщення українських підрозділів, вів активну антиукраїнську агітацію», – йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ затримали бойовика в момент, коли він намагався виїхати в Крим, прямо на автостанції міста Тернівка.

«У зловмисника вилучено дві бойові гранати Ф-1 та РГД-5, які він намагався застосувати проти членів оперативно-слідчої групи. За результатами обшуку його помешкання правоохоронці вилучили ще дві гранати РГД-5 із запалами, засоби спілкування і символіку так званій «новоросії»», – повідомляють в СБУ.

Відносно затриманого тривають невідкладні слідчі дії. Слідчі Управління СБ України у Дніпропетровській області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України.