Головне слідче управління Генеральної прокуратури України та співробітники ГУБКОЗ СБ України 9 лютого цього року задокументовано злочинну діяльність двох керівників Головного управління державної фіскальної служби України однієї з західних областей.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає ІА Корупція Інфо

Встановлено, що заступник начальника Головного управління за попередньою змовою з начальником управління податкового аудиту, вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 400 тис грн. Ці кошти вони отримали за не відображення у акті перевірки одного з ТОВ виявлених порушень податкового законодавства та не донарахування податків на суму майже 3,5 млн грн.

Вищевказані службовці затримані в порядку ст. 208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені.

Дії затриманих кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третіх осіб будь-яких дій з використанням наданої йому влади, поєднаному із вимаганням).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.