туристи

Україна стала дешевою країною для іноземців через падіння національної валюти. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Як інформують українські видання, випити кави, проїхатися на метро і таксі і навіть провести ніч в готелі в столиці України Києві – в два, а то і в три рази дешевше, ніж у Парижі, Варшаві і навіть у Москві. Хоча, поки така ситуація не привертає натовпи туристів – вони бояться війни.

За словами італійця Франческо, який часто буває в Києві, в останній свій приїзд, два тижні тому, він був просто вражений цінами в готелях і ресторанах.

"Я поміняв на гривні 200 євро, жив на них чотири дні і ще трохи грошей привіз назад! Звичайно, це крім готелю, але і він був дуже дешевим, враховуючи, що це був номер в центрі міста з величезним ліжком та панорамним виглядом. Він коштував 900 грн на добу, а це всього 28 євро! Номер такого ж класу в центрі Мілана коштує щонайменше 100 євро", – розповів Франческо.Варто також додати, що експерти стверджують: якби не війна, з таким курсом в Україні був би справжній туристичний бум.

"Думаю, що він і почнеться, коли все заспокоїться. Ціни на номери в готелях, їжу в ресторанах, розваги – все це стоїть тепер в перерахунку на євро копійки. Для іноземців це рай. Єдине, що на шопінг до нас навряд чи поїдуть – для цього є інші країни", – наголосив директор Центру туристичної інформації Володимир Царук.

Нагадаємо, що українська гривня продовжує стрімко девальвувати з кожним днем, встановивши новий антирекорд 24 лютого, коли торги по долару закрилися на рівні 32,00/33,5 грн/дол.

інфографіка

Джерело: Корупція.інфо