путін сатана

Голова уряду РФ Дмитро Медведєв розповів президенту Путіну, чому Росія розпочала поставки газу на захоплені бойовиками території Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє ТАСС, передає Корупція.інфо

Медведєв повідомив, що українські структури начебто припинили поставки газу на територію невизнаних республік – Донецької та Луганської.

"Я прошу уряд Російської Федерації дотримуватись контрактних зобов'язань і суворо їх виконувати", – сказав Путін, коментуючи ситуацію з поставками газу в Україну.

У свою чергу Медведєв сказав, шо газ бойовикам поставялється за альтернативним маршрутом.
"У четвер за моїм дорученням наше Міністерство енергетики з "Газпромом" на підставі звернення газових структур цих невизнаних республік опрацювало питання про можливість поставок газу за альтернативним маршрутом… Така можливість була завжди, і навіть іноді нею користувалися", – пояснив Медведєв.

За його словами, передоплата за російський газ проводиться Києвом, але цих коштів не вистачить на тривалий час, і вони можуть закінчиться за три-чотири дні, повідомив Медведєв на нараді президента РФ.

"За три-чотири дні", – уточнив прем'єр.

За його словами, українські споживачі виставили заявку на більший об'єм, вона збільшилася в 2,5 разу.4

"Але ми будемо діяти відповідно до контракту. Чи стосується це споживачів, які знаходяться на території всієї України, або ж окремих областей України, це все одно входить у загальний баланс газу, який поставляється в Україну, і ми будемо поставляти (газ) до тих пір поки є гроші, враховуючи і той обсяг, який ми в гуманітарних цілях поставляємо за альтернативним маршрутом в "ЛНР" і ДНР", – сказав Медведєв.