У Києві підтвердили один випадок коронавірусу. Саме такі результати показало дослідження державної установи “Київський міський лабораторний центр МОЗ України”.

Про це написала пресслужба установи на своїй сторінці у Facebook. У коментарях представники лабораторного центру зазначили, що це не китайський коронавірус 2019-nCoV, який поступово охоплює різні країни світу та призводить до загибелі людей.

“За епідсезон 2019-2020 рр. закладами охорони здоров’я, які здійснюють епідеміологічний нагляд за хворими на грипоподібні захворювання (ГПЗ) та тяжкі ГРІ (ТГРІ), доставлено до вірусологічної лабораторії ДУ “КМЛЦ МОЗ України” 73 зразки для дослідження на грип”, – йдеться у повідомленні.

“За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР, отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) – 3, грип А нетипований – 1, грип В – 3, аденовірус – 2, бокавірус – 1, короновірус – 1 та риновірус – 1”, – додали в установі.

Також в прес-службі МОЗ заявили, що з трьох пацієнтів, у яких були підозри на коронавірус 2019 nCoV, страшний діагноз ні у кого не підтвердився.

“Зараз у нас немає пацієнтів з підозрою на 2019 nCoV. З тих трьох пацієнтів, у яких були підозри, сьогодні з’явилася інформацію за останнім – діагноз не підтвердився. Станом на зараз в Україні немає пацієнтів з підозрою на коронавірус 2019 nCoV”, -пояснив в МОЗ.