У найкрасивішому парку Манчестера – Piccadilly Gardens, відвідувачі нещодавно стали свідками досить пікантного "шоу": парочка екстрималів, любителів дорослих розваг, зайнялися всім відомою справою, про яку зазвичай не говорять вслух, передає Корупція.Інфо

Секс на галявині для них, певно, не дивина, ці двоє не зважали на те, що здивована публіка не може прийти до тями від шоку. Свої природні потреби вирішили втамувати навіть на очах у маленьких дітей. Один з перехожих не розгубився і одразу ж зняв відверту парочку на відео, а потім зробив їх героями інтернету. 

Популярне: "Пішов на х** п***ас. Сконаєш під синагогою": Ляшко жорстко відповів Коломойському

Як видно на ролику, дівчина не соромилася змінювати пози і виконувати всі забаганки коханого. Крім того, очевидці розповіли, що вона в момент сексу чомусь була в навушниках і не знімала їх – мабуть, "надихалася музикою".

"Їх просили припинити, але вони ніяк не реагували. Швидше за все, вони були під наркотою і не розуміли, де вони знаходяться. Людям, що обідають там, довелося вставати і йти, як і мамам з дітьми. Це було просто огидно", – кажуть очевидці.

Невідомо, скільки ще тривав статевий акт цих сміливців, але про інцидент доповіли в поліцію. Вони зайнялися розслідуванням справи, але поки нікого не заарештовували.