Заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна, навколо якої розгорівся секс-скандал, звільнена із займаної посади.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко. За його словами, подання на звільнення Клітіної подав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“У відповідь на моє запитання прем’єр причини пояснювати не захотів.” Щоб не робити хайп “(с). Міністр інфраструктури Криклій на засіданні був відсутній”, – зазначив парламентарій.

Крім того, він додав, що 27 листопада подав заяву в НАБУ на Криклія через слова Клітіної про те, що міністр причетний до корупції при закупівлі локомотивів для “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, нардеп Антон Поляков опублікував фрагмент розмови народних депутатів від “Слуги народу”, в якому говориться, що Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко.

Незабаром після скандалу пранкери “Джокер” опублікував листування з Клітіною. Він порадив чиновниці написати про свою щасливу родину в соцмережі, і вона слухняно виконала всі поради, не запідозривши троллінгу.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій відреагував на секс-скандал з Клітіною. Він заявив, що ситуація стала приводом для падіння довіри до чиновниці.

Клітіна дала брифінг, на якому назвала чутки про себе провокацією і доказом своєї чесності.