Кілька днів назад у Львівському управлінні СБУ відбулися збори громадських організацій, які входять до наглядової ради при управлінні. На цих зборах присутні, шляхом голосування руками, обирали голову ради. Активісти висунули аж чотирьох кандидатів, щоправда двоє з них не набрали жодного голосу.

Голоси присутніх представників ГО поділилися наступним чином – Іван Спринський – 16 голосів, Ігор Ожиївський – 12 голосів. 

Нам здався дивним факт підтримки пана Івана такими дещо непевними активістами як Наталія Шелестак та Сергій Круглов. Згадаймо той факт, що пані Наталія та пан Сергій фігурують чи не у всіх громадських радах Львова та при усіх можливих установах. 

То хто ж такий Іван Спринський? Знайти інформацію давнішу за революційні часи про нього виявилося завданням не з легких. Отже, що ми відкопали…

Спринський Іван Мирославович 1986 року народження. Навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2010 році балотувався до Львівської міської ради від партії регіонів. Близько знайомий із Богданом Хруставчуком. Відповідно до слів Івана 6 грудня 2012 року він «прозрів» та полишив ряди цієї партії. І одразу ж зайняв активну промайданівську позицію. Перші записи на його сторінці у Facebook датуються саме 5. 12. 2013.

Сьогодні Іван Спринський – керівник ГФ «Рабів до раю не пускають» та ГО «Автосотня самооборони», є безпартійним. Активно підтримував акції проти Ірини Сех.

Повертаючись до «прозріння» Івана, то хочемо сказати, що у певних ЗМІ такий розвиток подій викликав недовіру. Ми ж поки залишаємо ситуацію без коментарів. Відзначимо лише, що Іван брав активну участь у зборі провіанту та забезпечення для військовослужбовців та продовжує і зараз це робити. Останнє відоме нам місце праці це ТОВ «Вентуре», яке спеціалізується на готельно-ресторанному консалтингу, у 2010 році на посаді менеджера. 

І надаємо посилання на статті у яких дуже скептично аналізують діяльність. 

http://zl.if.ua/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%85%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B8/

http://vgolos.com.ua/news/hto_stoit_za_piketamy_proty_seh_video_145128.html

http://protruskavets.org.ua/rehionalivski-oblychchya-lvivskyh-aktyvistiv/

9iCbVa5hjnQ Vs2RM3a2Udw

tPbZa1b6ASM

82YRlWahzmQ

Підсумки залишаємо за Вами.