У даній непростій ситуації, Президенту пора зміцнюватися сильними і активними союзниками. Не токсичними. З принципами. Причому, йому потрібно з ними самому особисто працювати і напружуватися.

Так прокоментував останні події в країні колишній зам генпрокурора і соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе на своїй сторінці в Фейсбуці.

“З огляду на те, що Путін ще не зіграв свою партію у відповідь на ляпас. А він це зробить. Як мінімум, потрібно оновити склад Міноборони, щоб вищі чини ганебно не собачились, а займалися обороною по-справжньому.

А справа по “трубі” надзвичайно перспективна, якщо силовики якісно і оперативно спрацюють. Воао може як раз переломити ситуацію кардинально. Деталі не буду писати тут. Діяти агресивно і чітко!

Удачі одним словом! “, – йдеться в повідомленні Сакварелідзе.

Нагадаємо, 2 лютого Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака і телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK. Підставою для санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака та пов’язаних з ним юридичних осіб стало розслідування СБУ, яке встановило, що схеми з поставками вугілля з окупованих територій сприяють фінансуванню тероризму.

19 лютого РНБО включила нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко в список санкцій через фінансування тероризму.

Також раніше, Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО.

Відповідний указ № 77/2021 від 26 лютого опублікований на сайті глави держави.

Рішення РНБО передбачає, що Кабінет міністрів повинен забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень РНБО, введених в дію указами президента України.

Також Кабмін повинен вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у невиконанні введених в дію рішень РНБО.

Прем’єр повинен взяти під особистий контроль діяльність керівників органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання завдань, покладених на відповідні органи рішеннями РНБО, введеними в дію указами президента.

Указ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Контроль за дотриманням запровадженого в дію рішення покладається на секретаря РНБО.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.