Національне агентство з питань запобігання корупції передало до суду два протоколи стосовно депутата Херсонської облради з фракції “Опозиційного блоку” Сергія Дроздіка.

Дроздік отримав у подарунок комплекс “Будинок рибалки” за оціночною вартістю 5,5 млн грн та земельну ділянку площею 0,98 га за оціночною вартістю 32,5 тис. грн.

Цим обранець порушив вимоги частини другої статті 23 Закону України “Про запобігання корупції”, якою накладаються обмеження щодо одержання подарунків депутатами.

Відповідальність за порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків передбачена частиною першою статті 172-5 КУпАП. Національне агентство з питань запобігання корупції склало на Дроздіка два протоколи, вони направлені до суду.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження за фактом можливих зловживань генерального прокурора Юрія Луценка. Про це йдеться в матеріалах суду.

Як повідомлялося, раніше суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти глави Служби безпеки України Василя Грицака і екс-заступник голови СБУ Павла Демчина.