Представник президента у Кабінеті міністрів України відреагував на погрози водоканалів про погодинне водопостачання. Андрій Герус заявив, що зараз розробляється механізм зниження цін для водоканалів та інших комунальних підприємств на 10%.

Андрій Герус заявив, що він та команда президента вимагали відтермінування ринку електричної енергії, та звинуватив уряд та минуле скликання парламенту в тому, що вони ігнорували звернення президента.

«Перекласти зріст цін на кінцевого споживача це неправильно. Зараз ми розробляємо механізми і йде спілкування з регулятором та з міністерством енергетики, щоб прийняти деякі рішення, щоб відбулося пониження цін на електроенергію на 10% з поточного рівня. Я думаю що за декілька тижнів буде проект рішення, як цю ситуацію можна далі виправляти», – сказав Герус.

Андрій Герус також додав, що ця проблема торкнулася не тільки водоканалів і вирішення цієї проблеми буде підготовано до кінця місяця.

«У червні ніхто не заявляв, що буде погодинне постачання води. Нам треба шукати шляхи зниження цін для всіх споживачів, як для водоканалів так і для заводів та воєнних частин, тому до кінця серпня ми плануємо проект рішення як цю ситуацію можна виправляти», – заявив представник президента.