В Сполучених Штатах Америки відкинули заяви кремлівського кривавого диктатора Владіміра Путіна про те, що Захід спровокував війну.

Про це повідомляє BFMTV.

У своєму зверненні до нації у вівторок російський президент заявив, що вторгнення окупантів з Російської Федерації в Україну було виправдане західними загрозами.

“Це вони розв’язали війну, а ми використовуємо силу, сили, щоб її зупинити”, – спробував виправдатися Путін.

Радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван відреагував на це, засудивши “абсурдність” цієї промови.

“Ніхто не нападає на Росію. Існує певний абсурд в ідеї, що Росія перебуває під якоюсь військовою загрозою з боку України або когось іншого”, – сказав Джейк Салліван журналістам.

Попередньо анонсуючи виступ Джо Байдена, запланований на вівторок о 18:30 за київським часом з Королівського замку у Варшаві, Джейк Салліван сказав, що він “не буде викладати якийсь план припинення війни дипломатичним шляхом”.

Замість цього лідер Сполучених Штатів зверне увагу на більш широкий урок, який можна винести з кривавої війни країни-терориста проти України, яку він вважає “точкою перегину” в глобальній боротьбі між демократіями і автократичними режимами.

Під час свого виступу Джо Байден зосередиться на Україні, а також на “ширшій боротьбі, що триває між агресорами, які намагаються знищити фундаментальні принципи, і демократіями, які об’єднуються, щоб спробувати себе відстояти”.