Хлопчику потрібне тривале і дороге лікування.

Лікування Вані від раку тривало довгі місяці, але стався рецидив, тож зараз хлопчик проходить все лікування спочатку. 

«Все почалося з того, що в районній лікарні лікували запалення руки, вушок та аденоїди. Лікування не давало результатів, Ваня почав втрачати слух і мама в розпачі повезла сина на обстеження до м.Харків, де виявили, що аденоїди – це лімфоїдна тканина, що розрослася. Після обстеження поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз», – розповідають друзі родини.

Тоді хлопчик почав лікування, але восени минулого року хвороба повернулась і дала ускладнення. “При обстеженні були виявлені чисельні осередки ураження головного мозку, легень та нирок. Протягом 14 днів дитина перебувала в реанімації в Охматдиті в Києві, з яких 7 днів – в комі. Потім у дитини був параліч правої сторони тіла та невтішні прогнози від лікарів. Але завдяки їх старанням дитину вдалося витягнути буквально з того світу”, – додають рідні хлопчика. 

Зараз Ваня продовжує боротьбу, яка дається йому складно, але лікарі бачать позитивну динаміку, у Вані є шанс здолати хворобу, та щоб його не змарнувати потрібні кошти. “Для боротьби з захворюванням необхідні роки лікування та реабілітації, коштів на які у родини не вистачає. Тому просимо всіх небайдужих людей допомогти Вані подолати недуг та знову відчути себе нормальною здоровою та життєрадісною дитиною”, – кажуть рідні Вані.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 4025 9201

Гармаш Маргарита