Дівчинка втратила слух через ускладнення хвороби.

Маленька Ніколь після ускладнень під час хвороби потрапила в лікарню, а коли вийшла – дитину було не впізнати.

"Дитина, як ганчірка була. Повністю новонароджена дитина. І заново вона вчилася і шию тримати, і голову піднімати", – каже мати Ганна Кирик.

Та головне, що Ніка втратила слух, а отже, і можливість розвиватися. Урятувати її може вживляння імплантатів. Дитина 350 в черзі на таку операцію. І ця черга практично не рухається. Якщо ж з імплантацією зволікати, операція не дасть практично жодного результату. Її слід робити в перші роки життя.Батько дівчинки – Сергій, воїн АТО. Служив у 93-й бригаді, воював у найгарячіших точках Донбасу. Зараз чоловікові допомагають побратими та волонтери, які добре пам'ятають старшину Кирика в Пісках та Донецькому аеропорту. Спільними зусиллями їм вдалося зібрати 3 тисячі євро.

Для того, щоби дати 8-місячній дитині можливість чути та розмовляти, необхідно якнайшвидше знайти ще 24 тисячі євро. Батьки вірять, що спільними зусиллями їм вдасться зібрати необхідну суму. А розмовляти Ніколь обов'язково буде. Навіть з абсолютною глухотою дитина вже заново вчиться вимовляти перші звуки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку

5168 7555 1540 8371

Кирик Анна Васильевна

Телефон батька: +38 068 794 26 15, +38 050 731 78 18